Paris-Işıltısı

Paris Işıltısı

Paris ışıltısı yaşlanma karşıtı tedavilerde kullanılan anti aging bir uygulamadır. Yüze gençlik ışıltısı kazandırır. Ameliyat gerektirmeden uygulanır. Cilt güzelleştirme alanında kullanılan pek çok enjeksiyon uygulaması her geçen daha zengin ve etkili bileşenlerle farklı tedavi imkanları ortaya çıkarıyor. Bu yöntemlerden biri olan Paris ışıltısı yöntemi özel karışımı ile kullanılmakta ve kişilerin cilt yapılarındaki sorunlara göre farklı seans sayılarında uygulanmaktadır. Düzenli aralıklarla tekrarlanabilir. Devamlılık gerektiren bu tedavide cilt yüzeyine yapılan her uygulama uzman bir profesyonele yaptırılmalıdır. Enjeksiyon içerisinde güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için gerekli besinler bulunur. Hyaluronik asit cilde özel bir nem kazandırmakta ve Paris ışıltısı içeriği içinde de bulunmaktadır.

Paris Işıltısı Nedir, Nasıl Uygulanır?

Paris ışıltısı yaşlanma belirtileri ortaya çıkan yüze canlılık kazandırır. Ameliyatsız olarak uygulanan bu özel uygulama sonrasında fibroblast aktivitesinin artması beklenir. Hücre yenileme olarak bilinen Paris ışıtışı enjeksiyonu içinde özel karışımlar bulunur. Bunlardan biri de hyaluronik asittir. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan bu içerik, ciltte azaldığında cilt sorunları ortaya çıkar. Uygulanın alanında tecrübeli ve uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Aksi halde cilt yüzeyinde geri dönüşü olmayan hasarlar ortaya çıkabilir. Enjeksiyon içerisindeki bileşenlerin kalitesi cilt yüzeni kusur bir hale getirmek için kullanılır. Bu özel içerik tedavi bölgelerine uygulanır. Uygulamanın hemen ardından etkileri ortaya çıkmaya başlar. Optimum ve kalıcı sonuçlar için Paris ışıltısı seans sayıları uzman tarafından planlanan zaman aralığında tamamlanmalıdır.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı tedavisi üç aşamadan oluşur. Başlatma, onarma ve stabilize etme aşamaları olarak tanımlanan bu süreçte yılda iki kez uzman denetiminde gerekli prosedürler uygulanır. Etkisini göstermesi için en az 5 seans uygulanmalıdır. Seanslar ilerledikçe bireylerde düzelme ve ışıltı gözlenmeye başlanır. Cilt kırışıklıkları azalır ve donuk ciltlere parıltı gelir. Güneş ışınlarını da zararlı etkilerinden kurtulmak için Paris ışıltısı uygulaması kullanılır. Yaşlanma belirtilerin daha çok kullanılan bu yöntem içeriğindeki bileşenlere bağlı olarak sonuçlar verir. Tedavi planına göre kişilerin cilt yapısı ve kırışıklıkların düzeyi tedavi edilir. Seans sayılarına göre Paris ışıltısı fiyatları farklı aralıklarda yer alacaktır.

 

Dermatolog Doktor Fatma Yıldız'a
Soru Sor

botoks-randevu
Ücretsiz Randevu ve Danışmanlık
Sizi Arayalım